Експерти дослідили, які квартири в Івано-Франківську продаються найшвидше в 2017 році

Ситуація з купівельною спроможністю українців за останніх три роки різко змінилась. Які зараз тренди на ринку нерухомості серед покупців, з’ясовував аналітичний центр «Благо».

Розміри житла
Сьогодні значний попит спостерігається на невеликі помешкання, у плануванні яких немає габаритних лоджій та терас. Для покупців важливим став кожен квадратний метр. Їх цікавлять здебільшого одно- та двокімнатні квартири, розраховані на проживання сім’ї з трьох людей.
Що ж до форми житла, покупці здебільшого надають перевагу квадратним кімнатам, а квартири, у яких є гострі кути, колони, довгі, нефункціональні коридори, не купують.

Локація
Квартира навіть з найбільш зручним плануванням не має попиту, якщо поблизу будинку відсутня хороша транспортна розв’язка.
У пріоритеті житло, від якого зручно і швидко можна доїхати до центру міста. Також покупці звертають увагу на екологію району. Розташування в тихій озелененій місцевості або ж поблизу природних зон вабить не одного покупця.
Купити квартиру в Івано-Франківську із вдалим розміщенням щодо головної магістралі та в екологічно чистому районі можна у містечку “Соборне” або ж у житловому комплексі “Паркова алея”.
Стосовно вторинного ринку нерухомості, тут теж простежується ріст попиту на малогабаритне одно- і трикімнатне житло. Найкраще продаються квартири площею 45-65 кв.м, а місце розташування у цьому випадку відіграє не настільки вагому роль, як стан самого будинку.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!