Елітна нерухомість в Івано-Франківську

На елітну нерухомість в Івано-Франківську є великий попит. Експерти Аналітичного центру будівельної компанії “Благо” дослідили види елітного житла, наявні у місті, його особливості та хто його купує.

Пентхауси

Пентхауси – це апартаменти преміум-класу з панорамними вікнами і терасою, які розташовані на верхніх поверхах елітних комплексів і мають площу від 180 до 360 кв.м.

Особливість пентхаусів – окрема тераса, де власники сповна відчувають простір і свободу, споглядаючи чудові краєвиди міського парку з озером, архітектуру історичного центру, вершини гір. Важливим для покупців є розташування комплексу, це обов’язково найкраща локація міста (біля парку або озера).

Купити пентхаус в Івано-Франківську можна у комплексі апартаментів “Parus”. Для родини, яка не бажає розпочинати будівництво приватного будинку, альтернативним рішенням може стати купівля пентхауса з терасою в елітному житловому комплексі.

Квартири в елітних будинках

Серед запитів до будівельних компаній трендом останніх років у Івано-Франківську є квартири в елітних багатоповерхових комплексах з якісно облаштованою інфраструктурою. Це житло в центрі міста або в найпрестижнішому його районі. Найбільш популярні в Івано-Франківську протягом 2017-2018 років є апартаменти з панорамними вікнами з видом на міське озеро, а відпочинкова територія парку ім. Т.Шевченка особливо приваблює молоді пари і сім’ї з дітьми.

Така нерухомість вирізняється не тільки особливою комфортабельністю, а й підвищеною безпекою, найвищою якістю будівництва, енергоефективною системою опалення (конденсаційні котли Wessex (Великобританія), фасадно-віконною системою преміум класу Reynaers Aluminium (Бельгія), яка, крім бездоганної якості, буквально розчиняє вікна в особливо красивому малюнку фасаду будинку.

Будинок у котеджному містечку

У таких будинках індивідуальність відчувається в усьому: плануванні фасаду, інтер’єру, ландшафту. Тут поєднано комфорт з люксом, практичність із мрією. Водночас саме тут, як ніде більше, власники почуваються в гармонії з природою. Найбільшою перевагою таких будинків є окрема територія всього містечка, як, наприклад, Franko River Club з елітною інфраструктурою та сервісним обслуговуванням території, включаючи безпеку, спа-центр з басейном 25 м.

Елітна нерухомість представляє досить вузький сегмент. В Івано-Франківську таке житло купують люди з високим рівнем доходів, які мають власне уявлення про респектабельне і комфортне життя, тому і вимоги до якості житла у них особливі. Кількість людей, які готові купити елітну нерухомість в Івано-Франківську, сьогодні складає приблизно 1,5-2%. Це інтелігентні, успішні та стильні лідери, які вміють цінувати власний час, затишок і сімейний комфорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!