EX.UA повертається на домені FEX.NET і стане платним

Сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.NET (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання.

Можливості FEX.NET:

Анонімний обмін файлами будь-якого формату і розміру;
Автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання;
Термін зберігання об’єкта з файлами становить 7 днів, з моменту створення ключа;
Система оповіщення користувача про час використання зберігання файлів;
Пошта @ fex.net.
Даний набір функцій є базовим і буде розширюватися. Протягом двох місяців будуть реалізовані додаткові можливості файлообміну, включаючи запуск постійного сховища і хмари потокового мовлення.

Для перших 100 000 українських користувачів, очікувана вартість зберігання інформації складе 1 $ за 1ТБ в місяць.

Всі власники поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на домені FEX.NET c тим же логіном і паролем доступу.

“Ми живемо в інформаційну епоху. Інформація є ключем до розвитку сучасного суспільства. Не мати власного файлосховища – розкіш, яку можуть дозволити собі лише самі безтурботні народи. FEX.NET повинен стати новим етапом у розвитку сервісів зберігання інформації, і це буде український ресурс. Він стане повністю захищеним і абсолютно безпечним. Ми налаштовані запропонувати світові технологію, яка буде кращою і дешевшою за існуючі аналоги. Ми хочемо показати, що інновації народжуються тут”, пишуть на сайті.

Нагадаємо, EX.UA прийняв рішення припинити роботу. Всіх користувачів просили вилучити файли зі своїх архівів на EX.UA до 30 листопада 2016. Користувачів mail.ex.ua буде найближчим часом перенесено на новий домен.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!