Фентезі “Сторожова застава”, зняте на Прикарпатті, покажуть в Індії, В’єтнамі та Малайзії

Представники FILM.UA Distribution уклали угоду про продаж усіх прав на повнометражне українське фентезі «Сторожова застава» з дистрибуторською компанією Veera Film & Distribution на територію Індії, а також з дистрибутором Visicom Surya Gemilang – на територію В’єтнаму і Малайзії.

Домовленість про продажі була досягнута в рамках найбільшого міжнародного ринку кіно- і телевізійного контенту в азіатському регіоні – FILMART, який проходить в Гонконзі з 14 по 17 березня,повідомляє Film.ua.

Нагадаємо, що раніше в рамках Європейського кіноринку (Берлін) права на фентезі «Сторожова застава» були продані до Франції. Також ведуться переговори про продаж фільму з представниками Італії, Іспанії та Німеччини.

«Сторожова застава» – повнометражне українське фентезі, зняте за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Прем’єра фільму в Україні запланована на кінець 2016 року.

Про що фільм: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний школяр Вітько з 21 століття потрапляє на тисячу років назад. У юному Олешку, могутньому Іллі і суворому Добрині Вітько легко впізнає билинних богатирів. Їхнє життя проходить в битвах з половцями, які за всяку ціну, за допомогою і зброї, і чорної магії, намагаються знищити русичів. Вітько опиняється в самому центрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і набуває справжньої мужності.

Нагадаємо, фільм про українську революцію не зміг отримати “Оскар.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!