Фестиваль “Drive for Life Fest 2017” у Коломиї

19-20 серпня в Коломиї відбудеться 5-ий фестиваль автомотоавіатехніки «Drive for Life»

Найграндіозніше свято екстриму та музики об’єднає автомобілі, мотоцикли, авіацію, виступи українських та закордонних гуртів, а також згуртує прихильників драйву з усієї країни.

У програмі фестивалю V етап чемпіонату України з авто слалому, stuntriding show, показові заїзди мото-драг, показові та ознайомчі польоти на літаках, freestyle show, автомотопарад містом, бої автомобілів, етап чемпіонату України  автомобільного звуку та тюнінгу, клубний чемпіонат України з раллі-спринту, open-air.

Музичну сцену сформують гурти «O.Torvald»«ТНМК»«Антитіла»«Мотор’ролла»«Бez Обмежень», «Le Basour», «Los Colorados», «Медовий полин», «5 Vymir», «Sweetbeat», «Scarleth» та інші.

 «Наша мета – популяризувати автоспорт і малу авіацію, створити щось масштабне й унікальне, показати всім, що і Коломия може проводити великі фестивалі.  Також ми хочемо зародити в місті фестивальну культуру» – Михайло Вовк, директор фестивалю.

Квитки на фестиваль доступні на сайті concert.ua, а також в м. Коломия (паб «Кружало», паб «Underground», цифрова друкарня «Файно-друк») та м. Івано-Франківськ (СТО «No Limit»).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!