Фігурне катання по-франківськи: жодного прикарпатця на домашньому турнірі

У п’ятницю, 25 березня, в приміщенні Льодової арени, що в Івано-Франківську, стартував  відкритий турнір з фігурного катання “Крок до перемоги” за участю спортсменів України та Молдови.

Турнір триватиме два дні, 25-26 березня. На франківському льоді змагатимуться понад півсотні фігуристів та фігуристок різних вікових категорій. На жаль, Прикарпаття на турнірі не представлене жодним (!) учасником, навіть у юнацькій категорії.

За словами начальника управління молоді та спорту ОДА Ростислава Микитюка, такий плачевний стан справ у фігурному катанні існує вже не перший рік.

«Маючи два льодові палаци у Івано-Франківську та Калуші, ми не маємо жодного тренера з цього зимового виду спорту. Неодноразово зверталися у Міністерство спорту, просили відрядити до нас спеціалістів, поки безрезультатно», – зазначив Ростислав Микитюк.

Нагадаємо, в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до. Його провів член технічного комітету Міжнародної федерації таеквон-до, гранд майстер, володар дев’ятого дану Кім Ун Лан.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!