Фільм про Революцію Гідності отримав нагороду Американської телеакадемії

Фільм «Зима у вогні» отримав нагороду Американської телеакадемії.

Американська телеакадемія, засновник щорічної телепремії США «Еммі», нагородила документальну кінострічку про Майдан «Зима у вогні: Боротьба України за свободу», зняту в копродукції України, США і Великобританії, спеціальним призом The Television Academy Honors, повідомляє ZIK.

На початку червня в Лос-Анджелесі приз Телеакадемії був вручений представникам американської групи.

23 серпня в «Українському домі» режисер кінострічки разом з представниками посольства США передадуть Кришталевий глобус українській групі. У церемонії вручення візьмуть участь творці картини з України та Америки, голова Держкіно України Пилип Іллєнко, міністр культури України Євген Нищук, аташе з питань культури Посольства США Шарі Бістрянські та інші високопосадовці у сфері культури України.

The Television Academy Honors є спеціальною нагородою для кіно- і телетворів не тільки культурної, а й соціально-суспільної значущості, які, на думку телеакадеміків, «надихають, допомагають зрозуміти і мотивують до змін». У різні роки лауреатами нагороди стали ток-шоу «Шоу Опри Вінфрі», серіали «Відділ новин», «C.S.I: Місце злочину» і багато інших.

На врученні призу Академії в Лос-Анджелесі режисер картини Євген Афінеєвський, сказав: «Це нагорода не тільки команді, яка створила фільм, а й всій Україні, яка все ще бореться, оскільки Майдан – це лише етап на шляху до свободи. Люди, які вийшли на вулиці, подолали його в силу своєї єдності, рішучості та патріотизму. В Україні стало очевидним, що реальною владою у державі є народ. І я хотів би підкреслити, що ця нагорода – загальне визнання їхньої позиції».

Нагадаємо, кінохроніка Майдану «Зима у вогні» – найбільш успішний документальний проект України, який став призером ряду міжнародних фестивалів, і номінантом на премію «Оскар» та «Еммі» у 2016 році. Картина унікальна не тільки обсягом зібраного матеріалу та масштабністю хроніки, а й унікальною методикою створення, що об’єднала зусилля аматорів і професіоналів. На сьогодні в мережі Netflix її подивилося більше шести мільйонів глядачів з усього світу.

зима2

Нагадаємо, у Франківську відбулась прем’єра фільму з юними прикарпатцями у головній ролі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!