ФК «Калуш» стартував у першій лізі з перемоги

• У неділю, 22 липня, ФК “Калуш” розпочав новий сезон другої ліги. На стадіоні “Хімік” калушани приймали ще одного новачка Другої ліги — футбольний клуб “Минай”.

Суперник — доволі амбітний клуб, адже за три роки свого існування зумів пройти шлях від чемпіонату Ужгорода до Другої ліги ПФЛ і стати головним клубом сонячного Закарпаття. Окрім того, під знаменами “лисів” зібрані знані майстри копаного м’яча: Михайло Кополовець, Дмитро Бабенко, Олег Допілка, Владислав Микуляк, інформують “Вікна”.

Упродовж тижня обидві команди провели по 120 хвилин у своїх поєдинках першого етапу кубка України і зуміли довести перевагу над суперниками лише в серії пенальті. Якщо два феноменальні сейви Романа Герича вивели “Калуш” до наступного раунду, то “Вересу” та “Минаю” довелось пробивати по 10 ударів, а більш холоднокровними виявились саме закарпатці — 10:9.

Історія протистоянь  суперників налічує всього два поєдинки. І що цікаво, минулоріч саме на “Хіміку” команди у ролях дебютантів відкривали новий сезон чемпіонату України серед аматорів. Тоді у напруженому поєдинку гості калуської арени у доданий арбітром час зуміли зрівняти рахунок “завдяки” автоголу Артура Янати — 2:2. Поєдинок другого кола в Ужгороді також переможця не виявив — 0:0.

Буквально напередодні поєдинку калушанам вдалось дозаявити екс-футболіста “Арсеналу”, “Вереса” та “Сталі” Валерія Кучерова. У грі з “Минаєм” Валерій вийшов у стартовому складі і став співавтором голу в дебюті поєдинку. На 3-ій хвилині півзахисник ідеальним пасом вивів Владислава Танчина на побачення з голкіпером, якому нічого не залишалось, як проштовхнути м’яча повз Сидоренка — 1:0.

Швидкий гол дозволив нашим футболістам дещо впевненіше почувати себе на полі і грати за рахунком. Після важкого кубкового протистояння з “Буковиною” калушани свідомо віддали ініціативу гостям і на 34-ій хвилині ледь не поплатись за таку щедрість, інформує прес-служба клубу. Микуляк вивів на ударну позицію Гегедоша, що намагався закинути “круглого” за комірець Геричу, та в останній момент наш голкіпер продемонстрував свою майстерність. У доданий арбітром час минайці створили другий небезпечний момент: Гегедош знову вийшов віч-на-віч з голкіпером та пробив трохи повз ворота.

По перерві головний тренер ФК “Калуш” Василь Малик здійснив одну точкову змін: замість Дмитра Скакуна вийшов Руслан Дедух. Саме Дедух допоміг команді відвоювати центр поля і відвести гру від власних воріт. В одному з епізодів калушани навіть зуміли подвоїти перевагу, та арбітр вгледів порушення правил під час подачі з кутового. На 78-ій хвилині “свіжий” Ярослав Матвіїв потужно пробивав зі штрафного метрів з 20-ти, та голкіпер з другої спроби зафіксував м’яча на лінії воріт. Минайці огризнулись швидкою контратакою, яка завершувалась ударом практично в порожні ворота. На щастя, нападник гостей не зумів приборкати “круглого”. Непоганий шанс забити другий м’яч у грі втратив Танчин, що накрутивши кількох захисників пробив набагато вище воріт.

У підсумку, 1:0 — “Калуш” повертається у Другу лігу мінімальною домашньою перемогою. Наступної неділі на підопічних Василя Малика очікує вояж до Вишгорода на матч проти “Чайки” з Петропавлівської Борщагівки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!