ФК “Тепловик” переміг “Нікополь-НПГУ” з рахунком 1-0

• Франківський МФК “Тепловик” здобув перемогу над нікопольським “Нікополь-НПГУ” з рахунком 1-0. Матч нещодавно завершився на стадіоні “Рух”.

“Тепловик” володів територіальною та ігровою ініціативою в першому таймі, яка втілилася в забитий гол франківця Ореста Януша. Крім того, “Тепловик” не реалізував щонайменше 5-6 гольових моментів.

Другий тайм команди провели на зустрічних курсах, втім, ближче до завершення поєдинку гості почали активніше діяти біля воріт прикарпатців. Проте оборона Тепловика та воротар нашої команди Остап Вульчин діяли чудово, і рахунок не змінився. Після закінчення матчу вболівальники скандували “Молодці!”.

Це третя перемога франківської команди в чемпіонаті і друга – на домашній арені в Івано-Франківську.

Нагадаємо, “Тепловик” переміг з рахунком 3:1.