Франківка, яка не може записати дитину в яслі, поскаржилася на чиновників міському голові

Про це йшлося сьогодні, 6 серпня, на прийомі у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Франківка Вікторія Ожгевич розповіла, що ставала на чергу уже через три дні після народження дитини у червні. Прописана вона в Угорниках, проживає на вулиці Кисільовської.

«Я хотіла у садочок № 27,  а мені сказали, що туди дитина потрапить вже у шість років»,- розповідає жінка.
За її словами, вона була 101-ою у черзі на дитячий садок, однак, згодом у ЦНАПі їй повідомили, що сталася якась помилка.

Жінка турбується, що не знає, як потрапити з дитиною в яслі, адже черга річна,  діти, які народжуються в серпні не можуть потрапити у садок.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що він не може втрутитися у електронну чергу і це питання має розглядати комісія у вересні.

«Чиновника, через якого сталася помилка ми покараємо, якщо була така проблема, але на електронну чергу я не можу впливати»,- зазначив Руслан Марцінків.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, уже роками в івано-франківських дошкільних закладах бракує місць. Відтак міська влада вирішила виселити з приміщень колишніх садочків департамент освіти і науки та православну церкву, аби там знову облаштувати ДНЗ. Однак від цієї ідеї не в захваті ні освітяни, ані церква.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!