Франківська молодь змінюватиме країну

Галицька Партія запускає молодіжну платформу

Якщо вам хтось казатиме, що на нинішню молодь надій мало, – не вірте. І самі не думайте погано про молоде покоління. Вікова дистанція – це всього лиш інший спосіб мислення, інший особистий досвід. Українськими юнаками та дівчатами є багато причин захоплюватися. Ось реальні приклади.

Івано-Франківець Остап Українець – український письменник і перекладач. Пише у жанрах історичної прози та фентезі. Його роман “Малхут” був презентований на ХХIV Форумі видавців у Львові і викликав неабиякий інтерес серед читачів. У своїх 24 роки, окрім написання власних, переклав українською чимало творів англомовних авторів. Остап закінчив Києво-Могилянську академію, працював у столиці, але вирішив повернутись до Івано-Франківська. Каже, що «рідне місто завжди рідне – тут легше жити і дихати». Тут Остап регулярно організовує командні змагання «Ігри інтелекту». А нещодавно вирішив ще й спробувати себе у політиці.

Молода мама Світлана Івасишин є одним із лідерів ГО «Мами Прикарпаття», відповідає за проведення масових заходів із дітьми. А в рідному селі Клузові займається духовною просвітою маленьких односельців. При церкві очолює Спільноту св. Миколая – організовує дітям поїздки до святих місць і навіть піші прощі, разом ходять у коляду. Світлана і сама бере участь у народному аматорському ансамблі «Клузівчанка» та виступає соло. Сім’я, відповідальна робота, активне громадське життя, різні навчання. «Брати від життя максимум і віддавати максимум від себе» – таке життєве кредо Світлани.

Багато проектів та ініціатив вдалося реалізувати разом із однодумцями і голові івано-франківської громадської організації “Студентське братство” Андрієві Чепілю. Тематичні “круглі столи”, теренові ігри, конкурси, культурні заходи, активна участь у громадському житті області та революції Гідності – все це вже серйозний особистий досвід, яким хлопець готовий ділитися з молоддю різних регіонів.

Таких молодих та ініціативних на Форум активної молоді, який нещодавно організувала Українська Галицька Партія у Львові, з’їхалося понад 250. І саме для такої молоді Галицька Партія вже творить унікальну Молодіжну платформу, яка допоможе втілювати нові цікаві ідеї у різних куточках Галичини.

“Ми хочемо максимально мотивувати молодь до реалізації себе тут, в Україні. Щоб молоді люди не втікали за кордон у пошуках кращої долі. Хочемо показати молоді, що і в Україні є можливості для розвитку. Зараз у нас в офісі стажуються студенти із франківських вишів. І вже виношується ідея проведення в Івано-Франківську студентського форуму. Молодь хвилює, як реалізувати себе в Україні і при цьому брати активну участь у житті держави”, – поділилась планами голова міської організації УГП Наталія Сербин.

Для 10 найцікавіших проектів, які запропонує молодь, Українська Галицька Партія готова надати менторів та сприяти у їх реалізації. Йдеться про повний супровід ініціатив: від планування, спільного залучення ресурсів, реальної співпраці на місцях до створення стратегії для системного вирішення проблеми. Більше про Молодіжну платформу читайте на сторінках УГП в соцмережах або заходьте в офіс партії в Івано-Франківську: пл. А.Міцкевича, 8, офіс 11 (4-й поверх).

 

Віктор Гнатів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!