Франківська патрульна посіла третє місце у “Гонці Нації”

• В Одесі відбулося масштабне змагання «Гонка Нації», в якому взяло участь близько 1100 осіб з України, Білорусі та Молдови. Учасники долали 10 складних перешкод на дистанції у 5 і 10 кілометрів.

Третє місце у цих змаганнях посіла франківська патрульна, повідомляють на сторінці патрульної поліції:

“Інспектор Патрульної поліції Івано-Франківська, лейтенант поліції Людмила Пилипчак стала третьою на змаганнях. Людмила втомлена, зате щаслива. Каже, що обов’язково повторить забіг”, – йдеться у дописі.

У Патрульній поліції розповіли також, що окрім традиційних випробувань на трасах, про які турбувалися організатори, ще одну перешкоду спортсменам приготувала погода – забіг відбувся за майже 40-градусної спеки.

Нагадаємо, В Івано-Франківську тенісистка Марина Чернишова виграла 15 тисяч доларів