Франківська волонтерка розповіла про ситуацію на блокпостах

Речник, керівник інформаційного центру медичного батальйону УДА «Госпітальєри» франківчанка Аліса Котик розповідає, що добровольці і волонтери потерпають на блокпостах від упередженого, звірячого ставлення.

«На днях “госпітальєри” міняли ротацію, то по 40 хвилин простоювали, люди в формах і з пагонами в трусах порпалися, все перевертали, хамили їм! – каже Аліса Котик. – Кількість блокпостів збільшена, всюди підсилення. Нам пощастило більше. З нами в авто була пані Оксана Корчинська, координатор медицини в зоні АТО, депутат ВР, жінка – залізний аргумент».

1

Після останньої бійні на редуті «Госпітальєри» чергують на блокаді. Готові допомагати всім пораненим, в тому числі й силовикам, бо блокадники налаштовані дуже серйозно. Проти торгівлі на крові вийшли хлопці, котрі мають бойовий досвід. «Госпітальєри» поверталися на базу, біля Бахмута в кущах побачили групу озброєних військових. На руках сині пов’язки. Це означає, що вони на війні. Готові до військових дій у нашому тилу.

3

«Госпітальєри» сказали, що вчора нацгвардійці біля редуту «грали м’язами» і… тикали блокадникам «факи», – продовжує Аліса Котик. – Ну геть  дитсадок! Але «дітки» озброєні до зубів і явно мають наказ провокувати і дратувати блокадників. На блокпості на межі областей попали в історію і ми. Авто довго не хотіли пропускати. Наш водій звернувся до військового: «Друзі, що ж ви робите? Ми ж одну справу робимо! Країну міняєм!». У відповідь почули саркастичне і зверхнє: «Страну мы уже в 2014 году изменили!». Звісно, всі посилення пов’язані з блокадою. То що ми блокуємо: війну, бізнес на крові чи здоровий глузд?».

2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!