Франківське підприємство “ВО «Карпати»” вироблятиме дрони для армії

Нещодавно відбулася робоча нарада щодо впровадження нових проектів на підприємстві ДП “ВО «Карпати»”.

В ході наради було розглянуто важливі питання щодо підсумків діяльності за 2017 рік, а також питання щодо стратегії подальшого розвитку ДП “ВО “Карпати”” у 2018 році, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Визначальне місце під час робочої наради посіло питання впровадження нових проектів на ДП “ВО “Карпати””, обговорено ряд вимог щодо підписання майбутнього контракту з іноземними партнерами-замовниками.

Так, протягом засідання продемонстрували безпілотні літальні апарати, дрібносерійне виробництво яких планує запровадити ДП “ВО “Карпати””. А також говорили про розробку та виробництво спеціальних систем, які призначені для боротьби з дронами противника. Виробництво цих систем та дронів має високий пріоритет для підприємства, в тому числі, завдяки високому експортному потенціалу.

Слід зазначити, що з огляду на фінансові результати ДП “ВО “Карпати”” у минулому році стало найбільшим платником податків у регіоні серед виробничих підприємств державного сектору економіки. У 2017 році сплачено податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів всіх рівнів на загальну суму 128 млн грн. Загальна чисельність працівників підприємства досягла 3 292 фахівців, а середня заробітна плата означилася 7 393 грн.  Обсяг товарної продукції за 2017 рік склав 527 644 тис. грн, що на 51% перевищує обсяг виробництва товарної продукції у порівнянні з 2016 роком. Виконання фінансового плану за 2017 рік складає 110,9%.

Читайте також: Українська армія отримала надсучасне японське медичне обладнання на 22 мільйони

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!