Франківські атовці обурились корупцією в “Укроборонпромі”

Сьогодні, 11 березня, міська Асоціація учасників АТО на своїй сторінці у Facebook заявила про чітку позицію стосовно подій, які відбуваються в різних містах на території України. А саме, Асоціація категорично засуджує висвітлені факти корупції в “Укроборонпромі”.

Заступник голови міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв каже:

“В найважчі для України часи маргінали мали зухвалість наживатися на державному бюджеті! Особи, які організували та брали участь в корупційних схемах, мають бути притягнуті до відповідальності, а цей кричущий випадок повинен бути показовим!”

Водночас, асоціація закликає патріотичні та ветеранські рухи, утриматись від радикальних дій, насамперед стосовно цивільних громадян, які відвідують ті чи інші заходи.

З числа активних учасників ветеранського руху Івано-Франківщини утворено Громадську Варту. Ця організація покликана, на громадських засадах, сприяти дотриманню правопорядку всіма суб’єктами суспільства на території міста Івано-Франківськ.

Зважаючи на доведену інформацію асоціація запевняє, що ветеранська спільнота не залишиться осторонь подій, анонсованих тими чи іншими організаціями. І всіма можливими законними способами буде сприяти правопорядку, безпеці і спокою громадян міста.

“Вважаємо за необхідне наголосити, що будь-які рухи, організації чи утворення повинні дотримуватися законів України та діяти в межах Конституції. Свої дії та кроки, окрім статутних обов’язків, спрямовувати на державотворення та єдність України!
Ми готові до будь-якого розвитку подій і наші сили та зусилля будуть спрямовані на захист інтересів громадян України та держави загалом!
Спокій і безпека громадян на першому місці!”, – коментує Василь Андріїв.

Нагадаємо: Калушани обурились через дискотеку в день похорону загиблого атовця

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!