Франківські кікбоксери вибороли шість медалей на Кубку України

• Минулого тижня, 17-19 березня, в Броварах Київської області відбувся Кубок України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих в розділах лайт-контакт і поїнт файтинг.

Збірна команда Івано-Франківської області здобула чотири золоті та дві срібні нагороди, інформує sport.if.ua. ДЮСШ №1 посіла друге загальнокомандне місце серед спортивних клубів, а Івано-Франківська область стала третьою у загальному заліку серед областей України.

В особистому заліку франківські кікбоксери показали наступні результати:

Грищук Іван – 1 місце (лайт-контакт і поінт файтинг), вагова категорія -94 кг

Белов Артем – 1 місце (лайт-контакт), вагова категорія -89 кг

Пашков Олексій – 1 місце (поінт файтинг) і 2 місце (лайт-контакт)

Грешко Ростислав – 2 місце (поінт файтинг), вагова категорія -57 кг

Спортсмени займаються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я, та представляють ДЮСШ №1 ФСТ “Україна”.

Нагадаємо, Дійти до фінішу: в Івано-Франківську розпочався чемпіонат України зі спортивної ходьби