Франківські комунальники розповіли про ремонт доріг у місті

Сьогодні, 9 квітня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко розповів про ремонт доріг у місті. За його словами, взимку вони ремонтували дороги холодним асфальтом. Так за зиму вони зробили ремонт на площі 1163 метри квадратних.

«Також взимку ремонтували гравійні дороги. А з початком березня ми ліквідовуємо ями за допомогою гарячого асфальтобетону. Нам вдалось зробити понад 1000 метрів квадратних дороги», – сказав посадовець.

З 2 квітня розпочались роботи з зрізання та перевлаштування верхнього шару на вулиці Незалежності на ділянці від вулиці Нової до Залізничної. В подальшому планують відремонтувати вулиці Івасюка, Тисменицьку, Вовчинецьку, Надрічну та Довженка.

Також цьогоріч комунальники планують ремонтувати вулиці за допомогою бітумної емульсії.

Михайло Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою додав, що вони створили мапу ремонту доріг. На ній позначені заплановані капітальні ремонти на 2019 рік, проекти, де виготовляється проектно-кошторисна документація та проекти, де вже готова ПКД, але немає фінансування.

Заступник начальника управління капітального будівництва Володимир Ковальчук зазначив, що до Дня міста вони планують завершити і здати три об’єкти: вулиці Військових Ветеранів, Підгірянки та Республіканську.

Також на восьми об’єктах УКБ цього року тривають роботи. Зокрема мова йде про капітальний ремонт вулиці Вовчинецької на ділянці від Дучимінської до Симеренка, про капітальний ремонт вулиці Індустріальна, про капітальний ремонт вулиці Галицька від роз’їзду на Калуське шосе до вулиці Хіміків, про капітальний ремонт вулиць Ушинського, Софіївка та Левинського та інших.

Нагадаємо, На Прикарпатті проводять ямковий ремонт доріг державного значення

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!