Франківські пластуни передали Вифлеємський вогонь патрульній поліції та муніципальній варті

Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбулась передача Вифлеємського вогню миру представникам патрульної поліції та муніципальної варти.

“Така акція відбувається вже традиційно, її проводять пластуни. Цьогоріч, під час відкриття ялинки, ми передали цей вогонь громаді міста, а також прикарпатським депутатам на сесії обласної ради”, – розповіла Віта Курчак, старший пластун.

Після цього, під звуки пісні “Вогонь любові, вогонь добра” патрульним та вартовим передали, власне, сам вогонь – за що представники цих організацій і подякували пластунам.

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. Ще у XII столітті один учасник христових походів привіз це світло з Вифлеєму, як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого Добра.

dsc_4332 dsc_4333 dsc_4334 dsc_4337 dsc_4340 dsc_4341 dsc_4342 dsc_4343 dsc_4344 dsc_4345 dsc_4347

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!