Франківські велосипедисти представлятимуть місто на відомому веломарафоні

Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську в рамках Велофоруму 2018 відбулася відкрита зустріч-інтерв’ю “Як проїхати на велосипеді 1000 км за 75 годин” з фінішерами марафону.

Велосипедисти Володимир Чернишенко та Христина Зеленчук подолали всі бревети (велозаїзди на довгу дистанцію) у 2018 році. Вони здолали марафон в 1000 км та вибороли право на участь у легендарному  бреветі планети “Париж-Брест-Париж”.

“Це моя перша тисяча кілометрів, яку я подолав. Стартували ми у Львові, потім пересувалися територією Європи. Таким пробігам передує тривала підготовка. Їдемо ми незалежно від погодних  умов, тому витривалість і стійкість дуже необхідні для досягнення фінішу”, – каже Чернишенко.

За словами стортсменів, найважче під час марафону – не заснути на велосипеді.

“Я брала участь в Київському марафоні, який треба було подолати за 72 години. Серед труднощів – перепад між денною та нічною температурою, оскільки їдемо ми цілодобово”, – акцентує Христина Зеленчук.

Володимир Чернишенко додає, що цей вид спорту травматичний, наприклад під час минулорічного марафону він отримав травми після яких відновлювався 4 місяці.

Розповідаючи про майбутню участь в бреветі планети “Париж-Брест-Париж”, спортсмени зазначають, що однією з цілей є представлення Івано-Франківська на міжнародній арені.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!