Франківський дует відкривав гала-концерт відомого фестивалю піснею, яку написав Монатік

У Скадовську на березі Чорного Моря вже 15 років поспіль проходить фестиваль «Чорноморські Ігри». Цьогоріч призові місця здобули прикарпатські юні співаки.

Обійшовши більше 200 учасників відбору, Прикарпаття на відомому фестивалі  представляли дует: Денис Довірак та Святослав Стеф’юк і солістка Вікторія Рутковська, повідомили на сайті МВК.

За призові місця в півфіналі в різних категоріях змагалися 57 учасників, серед яких було відібрано по 3 учасники в фінал.

Оцінювали конкурсантів відомі українці: Руслан Квінта, Валентин Коваль, Віталій Дроздов, Олена Мозгова, Дзідзьо, Тіна Кароль, «Время и Стекло», Потап і Настя, Олег Боднарчук.

Дует учасників з Івано-Франківська виборов почесне третє місце і удостоївся відкривати Гала-концерт новим Гімном фестивалю, який написав артист Дмитро Монатік.

Окрім того, юні артисти отримали чудові призи: відзнаку фестивалю, можливість записати пісню у топовій студії, колонку, тощо.

За час перебування у Скадовську маленькі артисти відвідали багато тренінгів з відомими особистостями, які ділилися цінними порадами із свого музичного досвіду. Крім того, було багато розваг і екскурсій. Діти отримали безліч вражень від конкурсу і називають «Чорноморські ігри» найкращим конкурсом-фестивалем.

Нагадаємо, Вуличний співак з Івано-Франківська потрапив до талант-шоу “Х-Фактор”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!