Франківським депутатам обласної ради пластуни передали Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 25 грудня, розпочалась друга сесія Івано-Франківської обласної ради.

За даними реєстрації присутні 80 депутатів із 84 обраних, головує Олександр Сич. Він привітав усіх римо-католиків із святом Різдва Христового.

Засідання сесії традиційно розпочалося із гімну України та молитви, після чого пластуни передали депутатам Вифлеємський вогонь миру.

Нагадаємо, що Вифлеємський вогонь миру міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня.

До Європи Вогонь з Вифлеєму у кінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація України — Пласт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!