Франківським медіа спеціалісти розповідають про Угоду з ЄС

Сьогодні, 5 жовтня, рамках візиту до Івано-Франківська делегації представників проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» відбулась зустріч-дискусія на тему «Взаємодія влади і медіа у просуванні та комунікуванні євроінтеграційних реформ в Івано-Франківській області».

Наталя Руденко, менеджер проекту розповідає, що це вже десятий їхній вишкіл. Вони приїхали, щоб розказати журналістам більше про Угоду з ЄС.

“Угода про асоціацію має багато сторінок і мало хто читав все. А людям пояснювати треба. Тому ми запрошуємо людей, які можуть пояснити всі теми”, – каже Руденко та пояснює, що сьогодні мова буде йти про суто медіа та владу.

Раніше проект вже був у декількох місцях. І за словами Наталії Руденко одна з найбільших проблем – відсутність комунікації між владою та медіа.

Анатолій Марциновський, один із тренерів проекту та журналіст “Європейської правди” каже, що асоціація покликана дотягнути соціальні стандарти України до тих, що є в ЄС.

“У чомусь ми виконуємо Угоду, але всім відомо те, що ми відстаємо, і то по багатьох сферах. Наприклад транспорту та відходів”, – зазначає Марциновський. Чоловік додає, що гальмування виконання Угоди про асоціацію не вигідна багатьом – великому бізнесу, деяким політикам, але вона вигідна населенню.

“Україна протермінувала багато чого, але ніхто за це карати не буде. Угода розрахована на 10 років. Час у нас є, але питання, чи встигнемо все зробити”, – зазначає Марциновський.

Нагадаємо, Міжнародне визнання: Івано-Франківськ нагородили Призом Європи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!