Франківці пропонують залишити без змін пам’ятник страченим націоналістам

На сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська з’явилось звернення під назвою “Залишити без змін пам’ятник страченим націоналістам”.

“Скульптура вдало передає суть історичної події та не потребує удосконалення чи заміни. У разі, якщо окремі мешканці чи гості міста не розуміють її змісту, потрібно, вочевидь, посилити інформаційну та просвітницьку роботу, а не руйнувати роботу творців пам’ятника”, – йдеться у тексті.

Її автор, журналістка Ольга Рега, у соцмережі так прокоментувала створення електронної петиції:

“Якесь сучасне варварство весь день, ну просто в голові не вкладається. У Чехії в українського поета відбирають місце останнього спочинку. А тим часом у моєму рідному місті мер хоче переробити один з небагатьох хороших пам’ятників. У зв’язку з цим не полінувалась відшукати пароль доступу до сайту електронних петицій. Якщо ви теж вважаєте, що Пам’ятник страченим націоналістам не потрібно переробляти, то прошу до підпису”.

Нагадаємо, вчора на оперативній нараді міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сказав, що цей пам’ятник потрібно переробити, адже “невідомо, що там зображено”. У зв’язку з цим у соцмережах вже почались бурхливі обговорення.

памятник

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!