Франківці скаржаться на незаконне огородження з колючим дротом біля будинку

Сьогодні, 12 лютого, відбувається прийом громадян у міського голови Руслана Марцінківа. Втім, замість нього прийом здійснює його перший заступник Микола Вітенко.

На прийом прийшли мешканці будинку по вул. Довга, 47. Вони розповіли, що вже 10 років проїзд до будинку закритий майже з усіх боків. Біля  багатоповерхового будинку побудували приватне помешкання і обгородили межі території парканом, колючим дротом. А також там бігає величезний собака. Будинок зданий в експлуатацію в 2015 році.

«Через цього чоловіка півтисячі людей мусять ходити через одну арку», – кажуть люди.

Керівник міського держархбудконтролю Олег Семків пояснив, що коли чоловік зводив будинок, то справді обгородив його парканом з колючим дротом, найняв охоронну фірму і завів собаку. Проте цей паркан встановлений без дозволу і на нього немає ніяких документів. Тому потрібно, щоб інспекція з благоустрою склала протокол  і демонтувала огорожу.

Однак головний комунальник Михайло Смушак пояснив, що наразі є судовий спір між власником будинку і сусідами з вулиці Пашинського. Поки справа в суді, то інспекція не може вчиняти ніяких дій.

«Який суд? Вперше чуємо. Що, вже 10 років суд триває. Ми вже не можемо обходити ту огорожу слухати гавкіт», – поцікавилися люди.

Тож Микола Вітенко доручив вивчити це питання. Якщо немає судового процесу, то потрібно демонтувати огорожу.

Читайте також: Війна з сусідами: у Франківську квартира залишилась без води

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!