Франківці скаржаться на відремонтований залізничний переїзд

Нещодавно в Івано-Франківську відремонтували залізничний переїзд на вулиці Є. Коновальця. Жителі міста вже встигли оцінити роботу комунальників і поділились своїми враженнями у Facebook.

Ulyana Pavlyshyn у спільноті «Комуналка ІФ» пише, що відремонтували все вчасно, але от чи якісно? Також у дівчини виникли й інші запитання:

«1) А асфальту не буде? Судячи із того, як гарно утрамбована земелька попри колію, наче гріб тещі, то, певно, не скоро… 2) Між середньою плитою і колією з двох сторін має бути такий великий отвір, чи то плита просто по ширині замала? 3) А що з територією колії за межами дороги? На фото чітко видно, що тут підсипано тільки трохи гравієм, і все. З іншої сторони валяються старі рейки. Ось якось так, і ніби зробили, але знову не довели до логічного завершення».

Інший користувач Facebook Serhii Shchoma також висловив свої враження.

«Друзі, це сталось. Тепер ми маємо новий сучасний переїзд в сторону аеропорту… Якість виконання як завжди на а-ля вищому рівні! Рівень переїзду вищий за рівень дороги! Як завжди все зроблено правильно, а саме: не дороблено до кінця!! Дякуємо! Каміння і болото дуже гарно вистелили рівним шаром!»

На зауваження щодо погано зробленої роботи відреагував директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. Він пояснив, що в суботній вечір асфальтні заводи не працювали, тому і завершити роботу не вдалось.

«Буде все заасфальтовано. Асфальтувати вже можна не перекриваючи повністю дорогу. Але надскладну роботу по заміні частини колії виконали швидко і якісно», –  розповів Михайло Смушак.

Раніше “Галицький кореспондент” писав: В Івано-Франківську завершують ремонт дороги на вулиці Хмельницького

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!