Франківців щовечора розважатимуть живі ляльки Василь та Марічка

Про це сьогодні, 25 грудня, розповіли працівники КП «Центр розвитку міста та рекреації».

Як розповідає директор підприємства Руслана Василюк, вони хочуть показати, що ярмарок – це не є формат базару, аби прийти і купити. А показати культуру ярмаркування, коли підприємець не тільки продає, а й розповідає про свій товар цікавинки, особливості виробництва тощо.

«Особливості цьогорічного ярмаркування в тому, що ми закупили дві ляльки – гуцула і гуцулку, які бавлять людей, – розповідає Руслана Василюк. – Вони ходитимуть тут з 19 до 21 год».

Працівники «Центру розвитку міста та рекреації» акцентують: тут грає тематична музика, виступають дітки, а люди гарно проводять час. Бо ярмарок – це, насамперед, культура відпочинку.

Сьогодні підприємці влаштували для франківців презентацію та дегустацію товарів, які можна придбати на ярмарку.

Тамара Соловейчик презентувала різдвяні композиції штибу дідухів та свічок, які прикрашають різдвяний стіл. Пан Василь презентував медові та трав’яні наливки, які можна придбати у будиночку №13. Також там можна купити карпатські чаї та натуральні олії. А Вікторія з будиночка №14 презентувала вироби з натуральної вовни – рукавички, шкарпетки, безрукавки тощо. Також у цьому будиночку можна побачити вишиванки та вишиті сукні. А Олена Пашина презентувала смачний та бездріжджовий хліб. Наразі цьому виробництву тільки два місяці. Продається у будиночку №7.

Крім цього, на ярмарку презентували сири від Станіславської сироварні. Це новий проект, який нещодавно розпочав працювати в Івано-Франківську. Їхня продукція відрізняється тим, що зроблена своїми руками та з любов’ю. Виробники використовують швейцарські, голландські та італійські технології.

Варто зауважити, що новорічно-різдвяний ярмарок в Івано-Франківську відбувається 41 день. Відкрили його в Івано-Франківську 12 грудня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!