Франківців запрошують на “Прикарпатську весну”

Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо обласного відкритого фестивалю професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна-2018”.

Зауважимо, що це єдиний у нашій області фестиваль професійного музичного мистецтва, який проводиться з 50-х років ХХ століття. Його мета – формування позитивних тенденцій у розвитку музичного мистецтва через популяризацію кращих взірців професійної української та світової музичної культури.

Відкриття фестивалю планується на 15 квітня, і триватиме він до 27 квітня.

Особливістю цьогорічної “Прикарпатської весни” стане відкриття та закриття фестивалю програмами “На струнах кобзаревої душі” та “Козацький міф Шевченка” колективами Черкаського академічного заслуженого українського народного хору Черкаської, а також Академічним ансамблем пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії.

“Ми маємо шість запланованих концертів і один, який вибивається з графіку – “Французька весна”, – каже Василь Тимків, директор обласної філармонії ім. Ірини Маланюк. Також він додає, що, зокрема, буде проведено концерт камерного оркестру “Ренесанс”, який створено у Маріуполі, і дуже важливо, щоб франківці підтримали цей колектив, оскільки сворювався він у важких умовах війни.

Також керівник філармонії розповідає, що вони хочуть розширити межі фестивалю. Саме тому цьогоріч наші музикант у рамках “Прикарпатської весни” гратимуть у Вінниці.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!