Франківцям презентували концептуальну виставку про Чернівці

Сьогодні, 18 лютого, відбулася концептуальна мистецька виставка відомого чернівецького художника Олега Любківського «Місто, що колись називалося CZERNOWITZ».

Традиційно особливу увагу аудиторії привертає авторська манера художника (друкована і оригінальна графіка). Експозиція присвячена рідному місту художника Чернівцям, його ж називають художником душі Чернівців. Ця виставка є своєрідною живописною екскурсією Чернівцями.

«Справжнє мистецтво відрізняється від базарного. Базарне мистецтво  малюється жовтим, зеленим, тобто фарбами, які є в магазині. А тут уже є вишуканість, певна фільтрація відповідно до задуму, до філософії. Класика не може бути яскравою», – розповідає художник.

У своїх роботах Олег Любківський в неординарній формі подає унікальність чернівецького полікультурного міфу.

За словами Любківського, експозиція виставки сформована циклом творів з умовними художніми образами давно неіснуючої епохи Габсбургів та її матеріальної культури, якйі можна багато в чому завдячувати, якщо мати на увазі контекст європейської культурної традиції.

«Зміст моїх картин і полягає у філософському осмислення околиці Європи – Чернівців. Хоч ми й не зовсім таки околиця, бо є ще Вінницька та Чернігівські області. Але ми, Буковина, все ж таки потрапили в це крило європейської культури і ми відчуваємо себе у складі цієї Європи», – акцентує художник.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!