Франківцям розповіли, хто з депутатів міськради забуває про прийоми громадян

Сьогодні, 18 квітня, в Івано-Франківську активісти з ГО «Центр Політичних Студій» розповіли про результати роботи проекту «Приймальня депутата».

Експерти останні дев‘ять місяців навідувалися на прийоми громадян депутатів Івано-Франківської міської ради. За цей час вони зі знімальною групою побували майже у всіх депутатів.

Не вдалося завітати лише до трьох – Івана Пуйди з «Об‘єднання «Самопоміч», Віктора Синишина зі «Свободи» та Сергія Палійчука з «Солідарності».

«15 депутатів були відсутні на своїх прийомах, п‘ятеро – проводять прийом за допомогою помічників. До трьох депутатів ми не потрапили, бо депутати змінювали час прийому», – розповідає активіст Михайло Джогола.

Проект буде тривати і надалі. За словами його керівника Віталія Світлика, депутати значно активніше почали проводити власні прийоми після того, як до них почала приходити знімальна група.

На депутатських прийомах були відсутні Петро Гавриш зі “Свободи”, Ігор Корсун та Олександра Федорук з “Об’єднання “Самопоміч”, Микола Ковальчук та Степан Руднянин із “Солідарності”, Руслан Терешко з “Батьківщини”, позафракційний депутат Ігор Саварин.

“Керівник фракції ВО “Свобода” Роман Онуфріїв особисто прийом не проводить – звернення до депутата можна залишити в партійній приймальні. Це є порушенням закону, оскільки прийом депутат повинен проводити особисто і не рідше, як раз на місяць”, – каже Віталій Світлик.

Частина депутатів прийоми проводить не особисто, а з допомогою помічників. Так у приймальнях вдалось застати помічників Петра Гречанюка та Ірини Кулинич з “Самопомочі”, Володимира Кушніра, Володимира Фецича та Петра Шкутяка з “Солідарності”.

Нагадаємо, Активісти перевірили, як депутати міськради приймають франківців

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!