Франківцям за 165 тисяч гривень покажуть виставу київського театру

В Івано-Франківську на організацію на проведення вистави «Всі мої сини» витратять 163 200 гривень.

Таке рішення сьогодні, 3 січня, прийняв виконавчий комітет.

У проекті рішення зазначається, що 75 тисяч коштуватимуть послуги Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, а 32 тисячі – оренда приміщення  Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Також 25 тисяч витратять на проживання, 24 тисячі – на харчування і п’ять – на транспортні послуги. Ще у тисячу обійдуться квіти.

Виставу покажуть 22 січня о 19 годині.

Як розповіла директор департаменту культури Надія Загурська, наразі невідомо, чи вхід буде по запрошеннях. Це вирішать згодом.

Довідково: Сюжет п’єси засновано на реальних подіях. Історія сімейної драми американського драматурга, лауреата Пулітцерівської премії Артура Міллера ще раз стверджує всесвітній закон: “Ніщо в житті не минає без наслідків”. Родина чекає з війни зниклого безвісти сина, майже втративши надії. Зникнення молодого льотчика виявляється результатом фатальної помилки його ж батька, який постачав браковані комплектуючі до військових літаків. Справжня любов між нареченою зниклого льотчика і його молодшим братом піддається осуду як ганебна.

У п’єсі істина родинних відносин підміняється спрагою наживи, а наслідки цієї підміни виявляються незворотними.

Читайте також: Іванофранківці побачили довгоочікуваний мюзикл «Гуцулка Ксеня»

Нагадаємо, в травні київський театр вже приїжджав з виставою “Річард ІІІ” до Івано-Франківська. Тоді для містян виділили тільки 250 місць. тоді як решта були “для обраних”. Великий натовп людей, які прийшли швидше, просто ринувся на балкон, штурхаючись та сперечаючись за вільні місця. Тоді як партер був вільним і чекав на “обраних” глядачів. Люди почали обурюватися цій ситуації.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!