Футбол, шахи та стрільба: у Франківську розповіли про здобутки ДЮСШ №3

• Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього заслухали звіт про роботу Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3.

За словами директора школи Павла Бойчука, ДЮСШ №3 організовує та проводить роботу з дітьми та молоддю за оздоровчим та фізкультурно-спортивним напрямами освіти та виховання.

У школі можна займатись шістьма видами спорту: футбол (юнаки та дівчата), тхеквондо ВТФ, шахи, стрільба кульова, важка атлетика та гандбол. У 2018 році в школі займалося 607 вихованців, а працювало 15 штатних тренерів-викладачів та 8 тренерів-викладачів за сумісництвом.

Вихованці школи минулого року взяли участь у 238 змаганнях різного рівня: від турнірів та чемпіонатів області до чемпіонатів Європи. Так, на Чемпіонаті Європи з шахів до 14 років друге місце посів Юліан Мальований. Також переможцем міжнародного турніру з класичних шахів у м. Бергамо (Італія) став Ігор Нагорний.

Нагадаємо, Юний боксер з Франківська здобув “золото” на зональному чемпіонаті України