Футболісти ФК “Шахтар” реалізують унікальний проект у Бурштині

ДТЕК Бурштинська ТЕС та «Агенція місцевого економічного розвитку міста Бурштина» (АМЕР) підписали угоду щодо співпраці заради спортивного майбутнього усієї громади міста Бурштин. Відтепер розвитком та утриманням комбінату спортивних споруд та усіма спортивними закладами буде займатись АМЕР за фінансування Бурштинської ТЕС.

Таке рішення прийнято з метою покращення функціонування комбінату спортивних споруд Бурштинської ТЕС, розвитку спорту в місті та максимального залучення молоді до занять у спортивних секціях. Вже заплановано придбати новий професійний боксерський ринг, розвинути волейбольну секцію та обладнати зали для занять важкою атлетикою та боротьбою.

Згідно підписаної угоди, усім працівникам комбінату спортивних споруд запропоновано перевестись і працевлаштуватись в АМЕР, де вже створено вакансії, на аналогічні посади та зі збереженням усіх передбачених діючим законодавством пільг та гарантій, з підвищенням фонду оплати праці по кожній посаді. Відповідно до умов Колективного договору для забезпечення ефективного функціонування комбінату спортивних споруд з 15.08.2017 року все належне фінансування щодо його утримання буде відбуватись через АМЕР м. Бурштин.

Бурштин все більше привертає увагу як спортивне місто. Зокрема, в цьому році молодь Бурштина отримає унікальну можливість долучитись до соціального проекту «Давай, грай!», котрий реалізовує ФК «Шахтар» в містах України задля футбольного розвитку молоді. Дівчата і хлопці у віці від 7 до 12 років матимуть можливість займатись з професійними тренерами, відвідувати матчі ФК «Шахтар» та пограти у футбол з найвідомішими футболістами цього клубу.

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В.о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 17 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 4 підприємства з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,3 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!