Галич відвідав голова Представництва ЄС в Україні

9 листопада 2017 року місто Галич відвідав голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюґ Мінґареллі.

Під час поїздки іноземного гостя супроводжували перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Микола Попович, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Олександр Зрайко.

Хьюґ Мінґареллі побував на екскурсії в Музеї етнографії, оглянув історичні пам’ятки давнього Галича – фундамент Успенського собору, церкву Успіння Пресвятої Богородиці в с.Крилос, храм Св.Пантелеймона в с.Шевченкове.

Та основною метою перебування стало ознайомлення з ходом спорудження візит-центру в м.Галичі, яке здійснюється коштом Європейського Союзу.

Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка повідомила, що будівництво даного об’єкту перебуває на контролі в обласної та районної державних адміністрацій, всі роботи проводяться у відповідності до затвердженого графіка та запевнила високопоставленого гостя, що введення візит-центру в експлуатацію відбудеться згідно запланованих термінів.

Після огляду будівельного майданчика посол ЄС в Україні залишився задоволеним проведенням робіт, а також розвитком туристичної сфери Галича

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!