Галич звітує: в районі підбили підсумки за 9 місяців

31 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Поповича відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено такі питання, як виконання бюджету району за 9 місяців 2017 року та підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за цей же період.

З першого питання присутніх проінформувала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Надія Гойсан. У своєму виступі Надія Євгенівна, зокрема, зазначила, що загальний обсяг фінансового ресурсу місцевих бюджетів району за січень-вересень 2017 року склав 358868,1 тис.грн. в т.ч. 32,6 відс. (116947,3 тис.грн.) – надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів. До загального фонду надійшло 294990,3 тис.грн. Виконання планових показників доходів загального фонду забезпечено по 30 місцевих бюджетах з 33-х. Наголошувалося, що основними причинами невиконання, зокрема, по Галицькому та Дем’янівському бюджетах є відсутність поступлень в липні-вересні акцизного податку з виробленого та ввезеного на територію України пального ( в зв’язку з внесенням змін до Порядку зарахування акцизного податку).

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку і туризму управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Марія Чемеринська детально зупинилася на виконанні програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців поточного року. Так, за підсумками січня-cерпня 2017 року обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами Галицького району склав 154,5 млн.грн., що становить 0,6 відс. у загальнообласному обсязі реалізації. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги реалізації зросли на 27,2 млн.грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення склав 3517,1 грн.

Станом на 19 жовтня в районі завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Обмолочено 9321 га зернових культур, в т. ч. сільськогосподарські підприємства 6336 га. Валовий збір становить 26,6 тис. тонн по сільськогосподарських підприємствах (урожайність 43,6 цнт/га).

З початку 2017 року район відвідали 6953 внутрішніх туристів, 17303 екскурсантів та 27 в’їзних туристів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!