Галичани домовилися з поляками про співпрацю у галузі спорту

Сьогодні, 28 січня 2019 року, відбулася зустріч, за участю керівництва району, представників спортивних шкіл м.Ополє (Республіка Польща) та Галича.

На зустрічі обговорили налагодження тісних партнерських стосунків у галузі спорту, повідомляють у прес-службі Галицької РДА.

Голова райдержадміністрації Микола Попович проінформував гостей про те, які умови створені для занять фізичною культурою і спортом в районі, та підкреслив важливість налагодження тісної співпраці з польськими колегами. Зі свого боку тренери Ярослав Гринчишин, Артур Покорний та Анна Бояновська розповіли про діяльність їхнього закладу та висловили велике зацікавлення у проведенні спільних товариських турнірів та змагань.

Також під час зустрічі були обговорені інші питання спортивної співпраці українців і поляків, які представляють взаємний інтерес для обох сторін. Зокрема, досягнуто домовленості вже у червні цього року провести товариську зустріч у дитячому оздоровчому комплексі “Сокіл”.

А на завершення – голова РДА Микола Попович вручив подяку Ярославу Гринчишину за значний особистий внесок у розвиток партнерських відносин у галузі фізичної культури і спорту між спортивними організаціями Галицького району та м.Ополє (Республіка Польща).

Нагадаємо, Всі школи Калуша закривають на карантин

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!