Галицька школа вперше почала навчальний рік у якості ліцею

1 вересня Галицька ЗОШ №1 зустріла у новому статусі – тепер це Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла.

Привітати учнів, вчителів та батьків зі святом першого дзвоника до навчального закладу завітали голова райдержадміністрації Микола Попович, міський голова м. Галича Орест Трачик, начальник відділу освіти РДА Іван Матейко.

У своїй промові керівник району передав галичанам вітання з нагоди Дня знань від голови облдержадміністрації Олега Гончарука, народного депутата України Михайла Довбенка та запевнив, що спільними зусиллями заклад буде продовжувати збагачуватися як духовно, так і матеріально.

«Символічно, що у рік 1120-річчя першої згадки про місто Галич у нас з’явився ліцей імені Ярослава Осмомисла. Я впевнений, що цей заклад і надалі триматиме високу планку якості знань та залишиться кузнею інтелекту для нашого краю та держави»,- наголосив Микола Попович.

Начальник відділу освіти Іван Матейко вручив Марії Савчук – директору закладу, який відтепер став ще й опорним, ключі від нового шкільного автобуса.

Справжніми іменинниками свята стали цьогорічні першокласники, які будуть навчатися за програмою Нової української школи.

Кращим педагогам та учням вручили подяки та грамоти.

Кульмінацією шкільного свята став перший дзвоник, під звуки якого розпочалася нова сторінка в історії Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла.

Нагадаємо, У Франківську розповіли, як ремонтувались школи та садки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!