Гастролі Національної оперети: що побачить франківський глядач? (програма)

Сьогодні, 17 жовтня, у Франківську відбулась прес-конференція з нагоди масштабних гастролей Національної оперети України.

“Наша славна оперета одна з найкращих оперет, вони роблять фантастичні проекти, які вражають. Зараз Франківськ має можливість побачити цей унікальний жанр”, – наголосив Володимир Федорак, начальник Управління культури, національностей та релігії Івано-Франківської області.

Художній керівник Франківського драмтеатру, н.а. України Ростислав Держипільський сказав, що в Національній опереті відбулась революція, але це сталось не раз, а триває завжди.

“Цей театр – зразковий в Україні. Тому Богдан Струдинський намагається завжди шукати щось свіже та цікаве. Я впевнений, що гастролі у нас пройдуть блискуче”, – каже Ростислав Держипільський.

Від 16 по 19 листопада у франківському драмтеатрі Національна оперета України презентує свої вистави: “Труффальдіно із Бергамо” О.Колкера, “Сорочинський ярмарок” О.Рябова, “Графиня Маріца” І.Кальмана, а закінчиться все грандіозним концертом “Bravo, l’operette!”

“Якщо говорити про гастролі, то всі наші проекти показуються українською мовою і я за це борюсь. Якщо подивитися на стереотипність сприйняття оперети, то нам доводиться часто стирати ці стереотипи, бо ми не звичайний театр. Ми маємо дилеми навіть, коли набираємо акторів. Ми отримуємо сирий матеріал, з якого необхідно зробити органіку. Тому постійно проводимо різні тренінги, щоб оновлювати трупу”, – розповідає генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети, голова НСТДУ Богдан Струтинський.

Усі вистави Національної оперети України є переможцями премії “Київська пектораль”.

“Для нас важливо, щоб такі величні події відбувалися в Івано-Франківську, адже не часто до нас приїздить оперета“, – наголосив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, До Івано-Франківська з виставами завітає Київський національний академічний театр оперети

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!