Голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун подав у відставку

Голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун подав у відставку через особисті обставини.

Про це повідомив на засіданні уряду в середу прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише “УП”

“Сьогодні ми розглянемо заяву Войцеха Балчуна про звільнення. Він прийняв це рішення абсолютно самостійно”, – заявив голова уряду.

За його словами, за час керування Балчуна в УЗ “відбулися, в тому числі, і позитивні зміни”.

“Хто би що не казав”, – додав Гройсман.

Він подякував Балчуну за роботу і зазначив, що йому довелося працювати в достатньо важких умовах.

Хочу висловити вдячність за проведену роботу Войцеху Бальчуну, який через особисті обставини змушений залишити посаду керівника “Укрзалізниці”.

За словами прем’єра, на засіданні у середу Кабмін розгляне призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора ПАТ “Укрзалізниця”, після чого буде оголошений конкурс з пошуку нового керівника підприємства.

Гройсман повідомив, що уряд вже розглядає пропозицію призначити т.в.о. директора УЗ першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

“Кравцов є сьогодні головою наглядової ради “Укрзалізниці”, а до призначення Войцеха Балчуна теж виконував обов’язки тимчасово”, – розповів прем’єр.

Він висловив сподівання, що Балчун залишиться радником голови підприємства й виконуватиме функції міжнародної координації в “Укрзалізниці”.

Водночас пост самого Войцеха Балчуна у Facebook від 8 серпня дещо пояснює причини його звільнення.

“Сподіваюсь, вам не треба пояснювати справжню мету масової кампанії чорного піару, активізовану проти мене останніми днями. За таких обставин, я мав би вже надцять разів звернутися до суду, але ж рік роботи в Україні мене багато чому навчив”, – пише він, перебуваючи у відрядженні до Китаю.

Читайте також: “Укрзалізниця” запустила додаток для купівлі квитків через iPhone

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!