Горбунов та Осадча розповіли, як на шоу “Голос країни” народилася їхня сім’я

Сьогодні, 30 квітня, о 21.00 на каналі «1+1» вийшов спецпроект «Світське життя. Рік Голосу», присвячений найпопулярнішим вокальним проектам країни – «Голос країни» та «Голос. Діти». Зокрема, Катя Осадча та Юрій Горбунов розповіли, як на шоу народилася їхня сім’я.

Ведучі знайомі понад 12 років. Обличчя каналу “1+1” Катерина Осадча та Юрій Горбунов знайомі більше 12-ти років. Актор поставав у ролі спікера в одному з перших випусків “Світського життя” на концерті тенора Лучано Паваротті, повідомляє ТСН.

Спочатку, зізнається Юрій, Катя дивилася “крізь нього”. “Коли на якихось заходах відбувались знімання “Світського життя” Катя завжди крізь мене дивилася: О, Юрко, привіт, у тебе все нормально? Ти далеко не тікай, якщо що то ми… і пішла далі. І я з висоти подивився на неї, подумав: добре”, – пригадує Юрій.

«Голос. Діти» – був першим їхнім спільним проектом, де і народилася симпатія. За словами Осадчої, вже ближче до фіналу стало зрозуміло, що між ними є якась «хімія»

d361a86d7b33779312ff526715e091a0

«Я час від часу заглядав в гримерку. Запитував, може тобі каву зробити. Вона каже: «Ну зроби». А на фінал я прийшов з квітами. Тоді Катя так себе повела, ніби чекала на них. І вона справді сказала, що чекала на них вже давно”, – розповідає Юрій Горбунов.

Втім у їхній службовий роман ще довго всі не вірили. Навіть сам Горбунов зізнається, що досі не може в це повірити. «Інколи зранку прокидаюся і кажу: «Катя Осадча, ти що моя дружина?», – сміється він.

«Я також не могла уявити, що Юра Горбунов буде моїм чоловіком», – додає Осадча.

Також вона розповідає, що на дитячому «Голосі» часто жартували про дітей.  “Коли всі зрозуміли, що ми разом, то почали, звичайно, жартувати:  а, ось дитячий “Голос”, а давайте дітей, і ось дожартувались”, – сміється  Осадча.

Без відриву від виробництва: вагітність ведучої припала на рік “Голосу”, при надії Катерина Осадча працювала на обох сезонах проекту – дитячому і дорослому. Але ніяких примх у ведучої не було. Уже на останньому місяці “цікавого” стану майбутня вдруге мама підтримувала учасників шоу, сидячи на стільці.

93_main

“І на дев’ятому  місяці вагітності це стало спасінням. Під час цього етапу я сиджу на стільці. Так було б, якщо я була б вагітна або не вагітна. Просто так сталося, так зорі склались. Так само я встигла народити між “нокаутам”, прийти в форму більш-менш  і повернутися в  прямі ефіри”, – радіє Катерина. Син телезірок неодноразово встиг побувати на знімальних майданчиках.

Відтак Катя Осадча, яка працювала навіть на дев’ятому місяці вагітності надихнула знаменитостей. Тож тепер дружина Сергія Бабкіна та Тіна Кароль задумались про другу дитину.

Нагадаємо, Горбунов та Осадча знялися у романтичній фотосесії і розповіли про свої стосунки.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!