“Гордість” чи “Ганьба”: інспектор не зміг вирішити, яку табличку дати долинській школі

Сьогодні, 30 січня, на телеканалі “1+1” вийшла програма «Інспектор міста». Знімальна група проекту завітала у Долину, що на Івано-Франкіщині, де Володимир Остапчук проінспектував четверту загальноосвітню школу.

Туди поїхали не просто так, адже до каналу звернулась пані Наталія, яка каже, що її сина виживають зі школи. Мовляв, хлопець знаходиться у дуже поганому стані та навіть заявляє, що не хоче жити. Жінка зізналася: її дитину почали виживати зі школи через те,  що колись він ненароком штовхнув дівчинку.

Медсестра Ольга Курус заявляє, що про цю історію знає з інтернет-джерел, але до медпункту сама дівчинка не зверталась, а от син Наталії отримав стрес та навіть був направлений до лікарні.

Коли маленький Євген прийшов до школи разом з мамою, то директор здивувався, чому це хлопець не у школі. Проте мама відповіла, що її синові туди не можна.  «У дитини був нервовий зрив», – сказала вона. Свої слова вона підтвердила довідкою з лікарні.

Запросили на інспекцію і матір постраждалої дівчини, яка повідомила, що її дитині справді було погано. «Він вдарив дитину у пах. Її почало боліти, тому ми забрали її до лікарні та зробили УЗІ», – розповіла мама постраждалої дівчинки.

Коли інші батьки почули, що до школи приїхав інспектор, то прийшли в заклад зі скаргою на Євгена. Вони розповіли, що це вже не вперше хлопець чіпляється до дітей. Один з батьків – Роман Таранюк, повідомив, що протягом третього класу хлопець приніс багато біди. Проте вони цю проблему намагалися вирішувати на рівні школи…

«Ми маємо батьківський колектив, який хоче написати скаргу на Женю, а також маємо дитину, якій треба навчатися. Є пропозиція брати дитину на індивідуальне навчання», – сказав ведучий Володимир Остапчук. У школі з такою ідеєю погодилися.

Зауважимо, що під час того, як проводилась інспекція, директор школи відмовився спілкуватися із журналістами, заявив, що поспішає, бо у нього урок. Натомість сам викликав поліцію.

«Ми розбиралися з історією хлопчика. І не можемо сказати, що педагогічний колектив, мама та родичі хлопчика вчинили правильно, тому не можемо дати табличку ні «Гордість», ні «Ганьба». Ми ще повернемось до цієї школи з повторною інспекцією», – зробив вердикт Остапчук.

Згодом знімальна група таки повернулась до школи. Пані Наталя сказала, що її син зараз вчиться індивідуально, а навіть дівчатка зі школи часто питають, як він почувається. Тим часом директор школи пояснив, що хлопця можна перевести у інший клас, щоб продовжив навчання в колективі.

Читайте також: Ведучий “1+1” викрив махінації з ліками в Долинській лікарні

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!