Гроші на бетон: громадський простір, дружній до дітей, потребує коштів

В Івано-Франківську активісти, які створюють перший у місті громадський простір, дружній до дітей, просять мешканців про допомогу. Проект, який втілює ГО «Мами Прикарпаття», уже на стадії завершення, проте залишився останній ривок.

«Цього разу звертаюсь за допомогою до кожної мами Прикарпаття, – написала голова ГО Мар’яна Вершиніна у соціальній мережі «Фейсбук». – Якщо приблизно 300 матусь дадуть по 100 грн., то питання вирішиться… Допоможете?»

Варто нагадати, що проект передбачає облаштування території, на якій присутні елементи гри для дітей. Активісти реалізовують його в результаті проведення Міжнародного архітектурного конкурсу Child-friendly public space, метою якого було отримати якісні проекти облаштування громадського простору, дружнього до дітей.

Адже громадський простір наповнюють громадяни, до яких належать і діти. А урбаністика каже, що якщо зробити громадський простір безпечним, комфортним та цікавим для дітей, то він стане комфортним для всіх.

Журі складалося з фахівців із різних країн: з Австрії, Чилі, Канади, Польщі тощо. На конкурс надійшло 80 проектів з різних країн світу. Серед учасників були архітектори, дизайнери та навіть архітектурні бюро. Проект, який реалізовується на конкурсі, отримав другу премію.

Відповідно до проекту, на території будуть наявні елементи гри для дітей: канати, тунелі, пагорби… Наразі на площі Міцкевича уже можна побачити кольорові конструкції, які мешканці назвали «кольоровими олівцями». Але щоб втілити проект сповна, потрібні ще гроші.

Відтак Мар’яна Вершиніна звернулася у соціальній мережі з проханням про допомогу.

Каже, днями розпочнеться укладання безпечного гумового покриття, його вартість –155 800 грн. Втім, аби його встановити, потрібно ще закупити 26 кубів сухого бетону (М300). «Коштів на його придбання немає, – написала вона. – Я зверталась до багатьох місцевих виробників бетону, та на цей момент жоден не готовий допомогти. Вартість його – 39 000 грн. Благаю всіх, хто скільки може – 100, 200, 1000, 5000 грн… Підтримайте! Це надзвичайно важливо!»

 

 

ГО “Мами Прикарпаття”, код ЄДРПОУ 39160671, МФО 322313, р/р 26004000007910 в філії АТ Укрексімбанк або Приватбанк 5167985560403800 Вершиніна М.

Як писав раніше “Галицький кореспондент”, прикарпатські студенти стажувалися в Азербайджані.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!