Хлопчик з Прикарпаття потребує допомоги

Маленькому мешканцю Яворова потрібна допомога!
Олександрик Шилич народився з діагнозом двобічна нейросенсорна глухота. Щоб дитина змогла чути і в майбутньому – розмовляти, необхідно якнайшвидше зробити Олександрикові операцію – поставити кохлеарні імпланти. Дуже бажано зробити це раніше, ніж хлопчикові виповниться 1 рік. А хлопчику вже 11 місяців.

Родина самотужки уже зібрала частину коштів. Але всю суму для батьків двійні зібрати зараз непосильно. Батьки Сашка звертаються за допомогою:

“29.06.2017 року у нас здійснилось чудо, ми дочекались наших двох діток Веронічку і Олександрика. Проте 8 травня ми дізнались страшний діагноз нейросенрорна приглухуватість 4 ступеня у Сашка. У родині не було ніколи проблем зі слухом. Сестричка чує добре. Найсильніші слухові апарати нам не допомагають. Дитина чує лише гучні звуки. Рішенням є проведення операції на встановлення кохлеарних імплантів на обидва вушка. Вартість одного в межах 26.5 – 30 тис. євро. Час йде проти нас”.

Для того, щоб дитина не тільки чула, а навчилась говорити імплант потрібно встановити якомога швидше. Якщо до виповнення року поставити імплант, то можна розвинути мову дитини на рівні ровесників до періоду 7-8 років. Тобто двоє дітей зможуть разом відвідувати школу.

“Ми сподіваємось, що здійсниться диво і наша дитина скаже свої перші слова”, – пише мама Сашка, Оксана Шилич.

Картка для перерахунку допомоги:

5168 7554 2273 6963 Шилич Оксана Миронівна.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!