Ірина Ващук

  • Виявляється, 25-літня франківчанка Ірина Ващук має найкрасивіші в Україні форми. Дівчина вже третій рік поспіль підкорює такий вид спорту, як фітнес-бікіні. За цей час красуня встигла здобути чимало титулів і перемог національного рівня.

    На жаль, в Івано-Франківську не особливо розвинений фітнес-бікіні. За словами Ірини Ващук, можна на пальцях перелічити франківчанок, які займаються цим видом спорту. Тоді як, наприклад, у Львові мало не кожна четверта панянка захоплюється такими тренуваннями. До речі, Ірина Ващук – єдина в Івано-Франківську, хто дає уроки силового фітнесу.

    «Фітнес-бікіні – це майже те саме, що й бодібілдинг, але з мінімізацією м’язів, тому ідеально підходить для жінок. Головне тут – бути підтягнутою та рельєфною і вдало це продемонструвати, позуючи на сцені», – пояснює Ірина.

    Поділ на категорії в фітнес-бікіні відбувається залежно від зросту учасниць. Ірина Ващук при зрості 170 см може похизуватися більш ніж привабливими пропорціями: 87-60-93.

    Франківчанка каже, що скільки себе пам’ятає, завжди вела активний спосіб життя – «днювала» у спортивних залах. Найдужче їй подобалися силові навантаження. Дівчина зізнається, що є доволі витривалою у спорті й здатна підкорити чимало вершин, якщо ставить перед собою таку мету. Наразі її особистий рекорд – сто присідань (максимальна вага у присіданні на раз – 100 кг), а ще без зупинки зуміла пробігти аж 15 км.

    BkA6w5h0dAU

    Критерії краси у фітнесі-бікіні досить чіткі. Ідеальним вважається таке жіноче тіло, яке має широку спину, вузьку талію і пропорційні стегна. Інший важливий показник під час змагань – сухість тіла, тобто кількість жиру в організмі. «Жінка має бути не просто худою, беруться до уваги м’язи. Вони повинні бути покриті якомога меншою часткою жиру, – каже Ірина Ващук. – Інакше тіло виглядатиме в’ялим і обвислим. А на сцені, коли все тіло покрите темним гримом, помітний найменший целюліт».

    Заради успіху у фітнесі-бікіні жінки мусять йти на чималі жертви. Найперше, це щоденні силові тренування. Окрім цього, чи не найважливішим є відповідне харчування, якого треба починати дотримуватися вже за кілька місяців до початку змагань – аби вдалося добре «просушити» тіло. Основа раціону – велика кількість білків. «На 1 кг маси тіла необхідно 3 г білка, – пояснює Ірина Ващук. – Наприклад, одна куряча грудка містить лише 18 г білка. Саме тому доводиться споживати спеціальні білкові коктейлі. Також треба забути про солодощі, а на столі має бути лише здорова органічна їжа».

    Ірина Ващук каже, що такий режим має свої побічні ефекти: часто трапляються гормональні збої, страждають суглоби через регулярні силові навантаження.

    Крім того, фітнес-бікіні – ще й досить дороге задоволення. Місяць підготовки до змагань «витягує» близько 10 тисяч гривень: спортивне харчування – тисяча гривень, пошиття купальника – 5 тисяч гривень, спеціальні туфлі на підборах – 3 тисячі гривень, темний грим для позування на сцені – тисяча гривень.

  • Однак результат усіх цих зусиль того вартий: щодня Ірина Ващук відчуває на собі захоплені погляди чоловіків та вже звикла до постійних компліментів стосовно її неперевершеної фігури.

    7mjuXwkOWpA

    Жінка зізнається, що значний вплив на результат змагань має також зовнішній вигляд учасниці: купальник, аксесуари, зачіска. «Це й не дивно, адже, як правило, більшість суддів – це чоловіки», – посміхається дівчина.

    Цікаво, що одразу три медалі Ірина здобула під час конкурсу, на якому виступала у яскравому червоному купальнику. Збіг?

    Наталя МОСТОВА

     

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!