Івано-Франківщина отримає 92 мільйони гривень на проект з безпеки дорожнього руху

Івано-Франківській області нададуть 92 млн грн на реалізацію проекту з безпеки дорожнього руху, повідомляє Укрінформ.

Про це повідомив заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва:

“Міністерство інфраструктури, за сприяння європейських донорів, фінансує проект з безпеки дорожнього руху. Загальна вартість проекту орієнтовно складає 460 млн гривень. Наша область є однією з шести, яка розпочала роботу й увійшла до проекту. Для Івано-Франківщини, в рамках програми, передбачено 92 мільйонів гривень”, – розповів Подошва.

За його словами, за ці кошти на Прикарпатті планують встановити  29 світлофорів, освітити 70 пішохідних переходів та 25 небезпечних ділянок руху. Очікується, що цей проект щороку зменшуватиме кількість ДТП на 2%.

Разом з цією програмою на Прикарпатті діятиме кампанія «ВІЧ-НА-ВІЧ», яка запропонує  навчально-методичні матеріали про безпеку руху у школах Прикарпаття.

Відомо, що з початку року в Івано-Франківській області зафіксовано понад 2 тисячі ДТП, з них майже у 500 випадках були травмовані та загиблі. Найбільш частіше ДТП фіксують у п’ятницю. Тоді ж, з 20 до 21 години, на дорогах фіксують найбільшу кількість потерпілих. Загалом з початку року в області у ДТП загинули 92 людини.

Нагадаємо, сьогодні у Франківську відбулася ДТП за участі водія напідпитку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!