Івано-Франківськ приєднається до Всесвітньої акції “Стоп, Путін! Стоп, війна!”

Обласний центр Прикарпаття приєднається до Всесвітньої акції «Стоп, Путін! Стоп, війна!», організованої світовою українською діаспорою.

Свого часу її ініціатором був відомий оперний виконавець Василь Сліпак, який загинув, захищаючи Україну у складі добровольчого формування.

У такий спосіб діаспора хоче привернути увагу світової спільноти до загарбницької війни в Україні, яку проводить Росія на чолі з її президентом Путіним.

Мітингувальники розробили пакет вимог, які скерують до Європарламенту, ОБСЄ, дипломатичних установ по всьому світу. Основна вимога – виведення з території України всіх російських окупаційних військ разом зі зброєю.

Також активісти вимагатимуть посилити (збільшити спостережну місію ОБСЄ на окупованій території та зробити її цілодобовою і звільнити громадян України, які незаконо утримуються у російських тюрмах та в Криму за політичними мотивами і сфабрикованими звинуваченнями, до участі в акції вже зголосились українці з 50 країн світу.

Акція «Стоп, Путін! Стоп, війна!» відбудеться 14 жовтня о 18.00 на Вічевому Майдані, що в Івано-Франківська.

14469525_865932186841770_8916565082780325579_n

Нагадаємо, мер Франківська вибачився перед учасниками АТО, яких назвав рейдерами. Про це міський голова заявив під час оперативної наради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!