Івано-Франківська міська рада підтримуватиме малий бізнес

 В Івано-Франківську депутати затвердили програму підтримки малого підприємництва в м. Івано- Франківську на 2017-2018 роки.

«Заплановано 10 стартапів для підприємців. Також програма про пільгове кредитування буде», – повідомив заступник начальника управління економічного та інтеграційного розвитку В. Устинський. Так, в Івано-Франківську спостерігається збільшення кількості фізичних осіб- підприємців, які здійснили державну реєстрацію у 2016 році у порівнянні з кількістю зареєстрованих осіб у 2015 р., також наявне зростання обсягів реалізації продукції (робіт, послуг) малого і середнього бізнесу та ріст кількості зайнятих в підприємництві осіб в цілому.

Станом на 01.10.2016р. на території м. Івано-Франківська зареєстровано 24 219 суб’єктів підприємницької діяльності. Програма передбачає нормативно-правове регулювання та реалізація державної регуляторної політики; усунення адміністративних бар’єрів, оптимізація системи дозвільно-погоджувальних процедур; фінансово-кредитну та інвестиційну підтримку тощо.

Нагадаємо, У Франківську затвердили міський бюджет на 2017 рік.