Івано-Франківська обласна ДЮСШ відзначила 50-річчя

Колектив викладачів-тренерів та вихованці Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи відзначають 50-річчя від дня заснування закладу. З цієї нагоди привітати плеяду талановитих спортсменів та їхніх наставників завітали перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова обласної ради Олександр Сич, івано-франківський міський голова Руслан Марцінків. Почесним гостем урочистостей став президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка.

У виступах представників влади зазначалося, що школа виховала не одне покоління відомих спортсменів, які неодноразово поповнювали яскравими сторінками спортивну славу Прикарпаття та нашої держави, достойно представляли наш край на національних і міжнародних змаганнях.

Серед визначних вихованців закладу – легкоатлети Роман та Василь Вірастюки, Сергій Осович, Віталій Сенів, Тетяна Ляхович, Кристина Філевич та багато інших.

За словами Марії Савки, спортивне життя багатьох прикарпатських хлопчиків та дівчаток нерозривно пов’язане з ІФОДЮСШ. Ключову роль у розвитку їхньої спортивної майстерності відіграють тренери –  учасники Олімпійських ігор.

Читайте також: У Долині відкрили сучасний спортивний майданчик

Варто додати, що свого часу випускниками школи були голова облдержадміністрації Олег Гончарук і голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, які завершили навчання зі спортивними розрядами «Кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики».

З нагоди свята обласна державна адміністрація придбала для вихованців закладу спортивний інвентар на суму 100 тис. грн. Окрім цього, викладачам і тренерам школи вручили подяки та грамоти.

Натомість на стадіоні «Юність» учні ІФОДЮСШ продемонстрували показові виступи та провели розминку з олімпійцями Прикарпаття у рамках Всеукраїнського заходу «Олімпійський урок».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!