Івано-Франківська обласна рада пропонує театрам свій автобус в оренду

Сьогодні, 29 серпня, відбулось засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Розглянувши питання порядку денного, депутати перейшли до пункту “Різне”. Перший заступник голови облради Василь Гладій розповів, що автопідприємство обласної ради придбало автобус NEOPLAN за 2.8 мільйона гривень.

“Користуючись цією можливістю, звертаємось до управління культури. Складайте заявку на надання послуг з перевезення цим автобусом. Мова йде про театри, філармонію, будь-які інші установи культури, яким потрібно виїхати на гастролі і взяти в оренду автобус. Це буде набагато дешевше, ніж брати автобус в спеціалізованих підприємств – ми рахуємо лише витрати на паливо. Питання зараз вивчається, заявки, скоріш за все, будуть щоквартальні, щоб мати можливість спланувати графік поїздок”, – сказав Василь Гладій.

Посадовець зазначив, що автобус – великий, на 50 місць, комфортабельний, а отже може бути використаний для поїздок як Україною, так і за кордон. Втім він додав, що користуватись ним зможуть лише представники обласних установ культури, про районні мова не йде.

“Це дасть серйозну економію коштів на транспортних видатках. Сподіваємось, управління культури буде головним замовником цього автобуса. Але ви повинні розуміти, що автобус – 50-місний, тож відправляти ним 10 людей – не варіант. Хоча цифра 50 не є обов’язковою – ми розуміємо, це костюми і таке інше”, – додав перший заступник голови обласної ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!