Івано-франківське приватне підприємство «Пріма МЕД» визнано лідером галузі

За висновком Національного бізнес-рейтингу, приватне підприємство «Пріма МЕД» нагороджено званням «Лідер галузі», отримавши срібло рейтингу серед малих підприємств України за сумою показників фінансово-господарської діяльності – про це повідомляє прес-служба фірми у корпоративному блозі на БРІЗ.

«Вперше звання «лідер галузі» ми отримали в 2012 році, – розповідає директор «Пріма МЕД» Роман Стефанишин, – і відтоді ми щороку стаємо кращими у своїй сфері».

Експертна оцінка бізнес-рейтингу проводиться за такими критеріями: «масштаби виробництва та платоспроможності», «соціальні показники», «ефективність використання ресурсів» та «інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності КВЕД 86.21 – загальна медична практика.

1

Як повідомляють в оргкомітеті, лідером галузі підприємство може бути визнано лише в разі, якщо його комплексні результати дозволяють йому увійти в топ національного рейтингу. Щорічно для всіх компаній, які були відібрані до числа найуспішніших, складається зведена таблиця з результатами ранжування. Кожен переможець рейтингу займає відповідний рівень (золото, срібло, бронза) і місце (від 1 до 50) залежно від значень ключових індикаторів.

Рейтингування підприємств є загальнодержавним, НЕЗАЛЕЖНИМ та безкоштовним. Підприємствам НЕ ПОТРІБНО відправляти заявку на участь або платити за включення до рейтингової програми. Якщо результати підприємства дозволяють визнати його лідером галузі, то керівники такого підприємства отримуютьофіційне повідомлення.

2

Рейтинг проводить Науково-інформаційний центр статистичних досліджень.

Нагадаємо, що головному лікарю «Пріма МЕД» присвоєно кваліфікацію внутрішнього аудитора.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!