Івано-Франківський “Ураган” переміг “Кардинал-Рівне”

• У спарингу івано-франківці забили три “сухі” м’ячі рівнянам, повідомляє прес-служба НФК “Урагану”.

“Ураганівці” на правах господарів більш активніше розпочали гру. Кілька разів непогано пристрілювалися гравці першої четвірки – Зварич, Шотурма і Кіндратів, однак їхнім ударам трохи забракло влучності. Рівняни діяли “другим” номером, сподіваючись на контратаки.

Тож господарям довелося довго “шукати ключ” до воріт “Кардинала”, аж поки на 11-й хвилині Петро Шотурма вдало зіграв на добиванні, “своєю” лівою вколотивши м’яча у дальню “дев’ятку” – 1:0. Надалі обидві команди діяли доволі обережно, і до перерви з небезпечних моментів найбільш запам’ятався швидкий випад гостей, але Богдан Новак з двох метрів не влучив у порожній кут воріт “Урагану”.

Початок другого тайму також був за іванофранківцями: один лише Зварич втратив 3-4 чудові нагоди подвоїти рахунок. До того ж, довга лава запасних дозволяла Івану Скіцку маневрувати складом. І коли на майданчику вперше з’явився номінально четвертий квартет “драконів”, саме вони організували друге взяття воріт: Микола Микитюк втік у контратаку і відпасував на хід Назару Шведу, який впритул “розстріляв” голкіпера рівнян – 2:0.

Надалі молодші “ураганівці” додали у швидкості, намагаючись розвинути свій успіх. Часто суперники не встигали, тож були змушені фолити. На 36-й хвилині підопічні Сергія Піддубного вшосте порушили правила, і Михайло Зварич з 10-метрової позначки чітко переграв Юрія Свинарчука – 3:0.

• Гості не змирилися з таким перебігом подій, тож за 2,40 до завершення матчу Павло Концеба вийшов у воротарській футболці. Рівняни довго розігрували м’яча, втім до небезпечних ударів справа не доходила, а в кількох епізодах вдало “прочитав” гру Віталій Біров. Саме голкіпер “Урагану” міг поставити ефектну крапку у цьому спарингу за 6 секунд до фінальної сирени, однак після його удару через весь майданчик м’яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки порожніх воріт.

Нагадаємо, Івано-Франківський “Ураган-ПНУ” переміг у “пляжному” чемпіонаті області.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!